Hilary Duff a něco o ní

13. dubna 2011 v 15:46 | forface |  Hilary Duff


Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet a po dvou letech se dostala do známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film Casper a Wendy, který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Následně začala hrát malé role - například v moderní popelce ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire, kde si zahrála spolu s její sestrou Haylie. Američani si tento seriál zamilovali . V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně k seriálu Lizzie McGuire.To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. Po filmu Casper a Wendy následovaly filmy "Agent Cody Banks" a "Cadet Kelly (Kadetka Kelly)". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film Italské prázdniny, čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili. Mimochodem také nazpívala tři písničky pro Walta Disneye - The Tiki Tiki Tiki Room, Circle Of Life a se svou sestrou Haylii Duff nazpívala singl k filmu Lady & Tramp - The Siamese Cat song a také nazpívala písničky ke všem filmům, ve kterých si zahrála.

Hilary dokonce za film Italské prázdniny získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis a také byla nečekaně vydána deska Most Wanted, což byl takový souhrn nejhránějších písní, včetně nějakých novinek a bonusů, natáčela film Dvanáct do tuctu v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids Choice Awards.

Hilary Duff And Haylie Duff - Our Lips Are Sealed

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Delena Delena | Web | 18. dubna 2011 v 15:06 | Reagovat

To je moc pěkná fotečka Hilary :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama