Naše kecy

Dárky

4. ledna 2012 v 20:00 | Teen
Ahoj, tady vaše webmiss a jsem děsně zvědavá, co jste dostaly k Vánocům. Takže pište do komentů, a pak se udělá vyhodnocení, co kdy dostal. Ok? Jinak vám přeju suprový vstoup do Nového roku.

New webmiss

14. prosince 2011 v 18:15 | Teen
Ahoj, já jsem nová webmiss. Říkejte mi Teen {Týn}. Budu vypomáhat Deleně a Forface s tímto blogem. Budu se snažit přidávat co nejčastěji, aby se tu aspoň dvakrát za týden objevil nějaký článek. Ráda píšu povídky. Sama píšu knížku, kterou někdy snad uveřejním. Občas sem napíšu citáty, nebo vtipy a víše zmíněné povídky. S Delenou jsme se dohodly, že se zde objeví Top měsíce. Takže se můžete těšit na znovuobnovení tohoto blogu. S pozdravem Teen

New Lay

26. července 2011 v 22:00 | Delena
Musela jsem udělat nový lay, protože tamten se ForFace zřejmě nelíbil. Ukázala se tu poprvý za dva měsíce a hned mi to tu předělala a komplet dess změnila. :-) Doufám, že s tímhle bude spokojená. Dala jsem jí tam obrázky co sem nastavila a ještě nějaký přidala. Jestli mi tenhle smaže, tak jí asi zabiju, protože jsem ho dělala přes čtyři hodiny!!! Zítra ještě budu muset předělat rozcestníky a bude hotovo. :-) Já jsem s ním spokojená co vy??

Morčátko Damon :-)

27. června 2011 v 17:34 | Delena

Už jsem to dávala i na svůj 2.blog, ale dávám to i sem. Včera jsem si pořídila morčátko. Je to kluk a jmenuje se Damon.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Naše kecy 001

19. června 2011 v 15:14 | Delena
Jistě jste si všimli, že je tu nový dess. Udělala jsem i nový menu, aby bylo přehlednější. Doufám, že to splnilo účel a opravdu se teď v něm více vyznáte. Do menu také přibylo Foto a video měsíce (FAVM), kde se každý měsíc objeví nový obrázek a video. Videa budou mnou vybrána. Určitě jste si všimli, že se na blogu objevila povídka In Love. Já jenom nevím, zda ji mám psát dál nebo se na ní vykašlat. Napište mi prosím váš názor. Udělala jsem Affs list, aby mi to nepřekáželo v menu. Pokud byste měli zájem se spřátelit, tak se zapište. Budu ráda. Chtěla bych vás poprosit, aby jste hlasovali pro Iana Somerhaldera ZDE (v anketě Delena) a pro Delenu TADY (SONSB). Děkuju a pokud chcete oplatit napište si do komentářů. :-)

Fotka do SONU

16. června 2011 v 18:53 | Delena

Fotka do SONU na blogu upirideniky-damon.blog.cz.


 
 

Reklama