The Vampire Diaries

Herci z tvTVD na Comic Con 2011 (foto)

26. července 2011 v 21:58 | Delena
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ian Somerhalder - New photoshoot

26. července 2011 v 21:57 | Delena
Fotka z novýho photoshootu Iana.
imagebam.com

damon/elena - what you want from me? (video)

18. června 2011 v 18:33 | Delena
Videa s tématikou TVD pro zasmání. Já je naprosto miluju a i když to vydím už po stopadesáte, pořád se u toho směju, až mi tečou slzy. :-D
Více v celém článku.

Španělská reklama na TVD

26. května 2011 v 16:35 | Delena

Naprosto úžasná španělská reklama na TVD.

The Vampire Diaries

24. května 2011 v 16:14 | Delena

THE VAMPIRE DIARIES

O seriálu:
The Vampire diaries je americký seriál, který běží na CW. Nedávno skončila 2.série a v červnu se začne natáčet 3.série. 1.Série již byla odvysílaná na slovensku se slovenským dabingem a u nás v čechách půjde na obrazovky někdy v září a bude ho vysílat nova.Září se taky nejspíš bude vysílat 3.série na CW. Seriál vznikl na základě knih L.J.Smith se stejným názvem, ale výrazně se od nich liší.
Seriál je o dívce jménem Elena, která žije v malém Americkém městě Mystic Falls. Její nejlepší kamarádky jsou Bonnie (která zjistí, že je čarodějnice) a Caroline (na začátku 2.série se z ní stane upír). Žije se svým bratrem Jeremym a tetou Jennou, protože její rodiče umřeli při autonehodě. Elena se seznámí se Stefanem Salvatorem a zamilují se do sebe. Elena zjistí, že on a jeho bratr Damon Salvatore jsou upíři a mohou se na slunci pohybovat díky prstenu. Právě Damon může za záhadné útoky v Mystic Falls.Postupem času se ale díky lásce k Eleně z Damona stává někdo úplně jiný. Pomáhá zachraňovat Elenu před Katherine (dvojnice Eleny, která v roce 1864 chodila s oběma bratry), krev z lidských obětí z větší části nahradil krví od dárců...V 2.sérii se objeví problém s vlkodlaky a původnímy. Původní jsou upíři, které nikdo nestvořil,mohou se pohybovat volně na slunci a zabije je pouze stříbrná dýká s popelem ze starého stromu. Původní jménem Klaus se jí snaží dostat. Potřebuje ji totiž jako dvojnici k obětnímu rituálu. Taky k němu potřebuje vlkodlaka, upíra, čarodějku, která kouzlo provede a měsíční kámen. Aby nalezl měsíční kámen, stvořil tzv. Kledbu slunce a měsíce. Tato kledba ovšem vůbec neexistuje. Místo toho je tu kledba samotného Klause, která brání projevení jeho vlkodlačí části. Kledba byla nakonec zrušena a Klaus je nyní vlkodlak-upír, tudíž se stává nesmrtelným. Aby Stefan zachránil svého bratra kterého kousl vlkodlak, vydá se Klausovy.
Na to jak to všechno dopadne si budeme muset počkat do 3.série. :-(
 
 

Reklama